vYTVORENÉ ABY Sa ŠÍRILi PEKNÉ VECI

Máme za to že všetci chceme mať pozitívny dopad na svoje okolie, svojich priateľov, svoju rodinu alebo len ľudí, ktorých stretávame vonku. To trápilo aj nás. Je tu už veľa skvelých ľudí, ktorí to robia cez sociálne siete alebo iné formáty. My sme to chceli niečím ozvláštniť…

A v tom prišla inšpirácia od niekoho s tričkom, ktoré hovorilo, že na mentálnom zdraví záleží. Žiarovečka hneď blikla. Bol to super spôsob využitia oblečenia na šírenie dobrej veci.

Vybrali sme materiál na tričko, pripravili podklady a dohodoli si výrobu pár kusov pre zbieranie ohlasov na tričká s našimi textami. Na festivaloch Atmosféra a Grape sa nám len tak niekoľko ľudí prihovorilo a poprialo pekný deň naspäť.

Veľmi nás to zahrialo a hneď sme si všimli, že to tričko robí recipročný efekt kedy najprv my dáme niečo a ono sa nám to naspäť vráti.

Pravidelne sa nám stáva že ľudia nás zastavia a poďakujú za text na tričku a, že im to padlo vhod.

Hovorili sme si, že by bolo skvelé, keby je nás viac, ktorí šíria takéto myšlienky alebo len skrálšujú deň svojmu okoliu cez naše tričká, alebo aj mikiny.

Pevne veríme, že bude viac a viac ľudí šíriť pekné dni alebo už iba niektoré myšlienky či už cez naše tričká, alebo iným spôsobom. Budeme aj radi za každé návrhy, s ktorými prídete, pretože je to pre nás všetkých.

Máme tričká a mikiny, cez ktoré viete roznášať lepšie dni. Máme aj sociálne médiá, ktoré využívame na komunikáciu s vami, zbieranie vašich pohľadov, získavanie vašich feedbackov alebo návrhov a otázok.

Zanechaj nám nejakú peknú správu a my sa ti ozveme

aby sme vedeli ako ťa môžeme oslovovať
Nemusíš mať vždy dôvod možeš nám napísať len tak, my budeme radi...

Dostávaj každý deň energiu do dňa so želaním od nás na storkách

Nákupný košík